Responsive Layout

Etkin Saha Yönetimi

Mobil satış, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi tüm süreçlerin yürütülmesini sağlar. Mobil Satış ile şirketler saha ekiplerini yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemleri Logo ERP çözümlerinden takip ederek siparişler müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderilebilmektedir.

Hızlı ve Etkili Müşteri Hizmeti

Satış yetkilileri, müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir, fatura kesebilir ve tahsilat yapabilir.

Responsive Layout
Responsive Layout

Kişiselleştirilebilir Raporlar

Rapor tasarım aracıyla şirketler ihtiyaçlarına özel rapor oluşturup müşterileriyle anlık olarak paylaşabilir.

Özel Fatura Tasarım İmkanı

Mobil Satış, fatura baskılarını bluetooh yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İster dar, ister geniş fatura araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle kolaylıkla basılabilir.

Responsive Layout
Responsive Layout

Mobil Uyumlu Barkod Okuyucular

Barkod okuyuculu el terminalleri ile barkod okutarak sipariş ve fatura işlemleri gerçekleştirilebilir. Barkod okuma fonksiyonu Android tablet ve cep telefonları tarafından desteklenmektedir.

Sesli Komut Özelliği

Saha satış otomasyonu Logo Mobile Sales, sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerinin yapılmasını sağlar. Listeden bulmak istenilen ürünün ilk birkaç kelimesini söylemek yeterlidir. Sesli komut özelliği hızlı ve kolay işlem yapabilme imkanını tanır.

Responsive Layout