Kolay Veri Aktarımı

Kolay Veri Aktarımı

Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon
Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde edebiliyorsunuz. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz Logo e-Mutabakat Portalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebiliyorsunuz. Logo e-Mutabakat sayesinde, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabiliyor, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabiliyorsunuz.