logo-flow İş Akışlarınızı Anlık Olarak Kontrol Edin İşletmenizi Güvenle Yönetin

İş Akışlarınızı Anlık Olarak Kontrol Edin, İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zamanınızı Yönetin!

İş akışlarınızı ve ihtiyaç duyulan formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz.

logo-flow Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zamanınızı Yönetin
logo-flow İşinizi Sistematik Hale Getirerek İşletmenizi ve İnsan Kaynağınızı Doğru Yönetin

İşinizi Sistematik Hale Getirerek İşletmenizi ve İnsan Kaynağınızı Doğru Yönetin!

İş akış yönetimi çözümü Logo Flow ile atanmış işleri görüntüleyerek, mevcut işler arasında arama yapabilir ve otomatik olarak görev başlatabilirsiniz. İş akış yönetimi için ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları, yetki devirleri ve vekalet atamaları yaparak insan kaynağınızı doğru yönetebilir, KPI verimliliğini artırabilirsiniz.

İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin!

Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uyumlu arayüz sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak işinizi yönetebilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz. Elektronik ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırın.

logo-flow İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin
logo-flow İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın Kağıt İsrafını Azaltın

İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın, Kağıt İsrafını Azaltın!

Logo Flow sayesinde işlerinizi dijital ortama aktardığınızda, işletmenizin kağıt israfını azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Logo Entegre Süreç Tasarım Desteği ile, İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Kağıt üzerinde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetebilirsiniz.

logo-flow Logo Entegre Süreç Tasarım Desteği ile İşletmenizi Güvenle Yönetin