15 Ağustos 2018

E-Mutabakat ile Hız Kazanın

e-mutabakat-ile-hiz-kazanin

Çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faksla değil, elektronik olarak yapın, hem zaman kazanın hem de geri dönüş oranını artırın

NEDEN e-MUTABAKAT

mutabakat

Hızlı, kolay kullanımlı ve düşük maliyetli

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda posta, telefon ya da faks kullanmak yerine e-Mutabakat sistemi üzerinden kolayca e-posta, SMS ya da faks gönderin, cevapların dijital olarak toplanmasının rahatlığını yaşayın.

e-MUTABAKAT HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY!

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Mutabakat ile yüksek oranda geri dönüşler almaya hemen başlayın.

KİMLER KULLANABİLİR ?

Mutabakat süreçlerinde yaşanan zaman kaybına düşürerek kaynaklarını daha verimli kullanmak isteyen tüm firmalar.

NASIL KULLANMAYA BAŞLARIM?

Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için Üye Ol butonuna tıklayıp formu doldurmanız ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkini onaylamanız yeterli.

BA, BS, ya da Cari Bakiye mutabakatları için kendi sisteminiz üzerinden aldığınız Excel dökümanı formatını e-Mutabakat sistemine şablon olarak girin, sonrasında herhangi bir özelleştirme yapmadan direkt olarak e-Mutabakat uygulamasına aktarıp kullanıma başlayın.

UYGUN FİYAT

Logo e-Mutabakat kullanmak için modül ücreti ve aylık ya da senelik aidat ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Sadece 1 kontöre e-Mutabakatlarınızı oluşturabilir ve e-mail, SMS, faks alternatiflerinden herhangi birini seçerek gönderebilirsiniz.

KUSURSUZ DESTEK

e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Mutabakat uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

NEDEN e-MUTABAKAT?

Mutabakat süreçlerinizi dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlamaya ve yüksek oranda geri dönüşler almaya hemen başlayın.

Hızlı

Telefon, posta, faks trafiğine son verin, mutabakat süreçlerinizi hızlandırın.

Anlık Kontrol

Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşın.

Daha Kolay

Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden çözmenin, tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portaldan kontrol etmenin rahatlığını yaşayın.

Ekstre Karşılaştırma

Ekstreleri çok kısa sürede karşılaştırarak mutabakat farklarını kolayca tespit edin.

Hatırlatma

Cevap vermeyen firmalara otomatik olarak tekrar e-posta gönderilmesini sağlayın.

KEP İle Entegrasyon

Gönderilerinizi KEP sistemi üzerinden yaparak giden mutabakat mektuplarının ve gelen cevapların resmi olmasını sağlayarak, tüm gönderilere geri dönüş alın.