VPN UZAK OFİS ÇÖZÜMLERİ

Şubeleriniz, uzak ofisleriniz yada perakende zincirleriniz… Tüm bunlar kurumlar için uzak alanlardır. Farklı ofislerde çalışan kişilerin sanki aynı ofiste, yan masada çalışıyormuş gibi çalışmaları artık mümkün. Bu mükemmel deneyime Sistem Bilgisayar’ın uzun yıllardır müşterilerine sağlamakta olduğu “Uzak Ofis Çözümleri” ile ulaşmanız mümkün. Uzak ofis çözümleri tüm ofislerinizin sınırlarını ortadan kaldırır. Tüm kullanıcılarınıza bütünleşik bir çalışma ortamı sağlar ve yönetim giderlerinizi azaltır.

Uzak Ofis Çözümleri nasıl çalışır?

Ofisleriniz VPN aracılığı internet üzerinden birbirlerine güvenli bir tünel aracılığı ile bağlanır. Bu şekilde bağlantı sağlanan iki ofis arasındaki tüm iletişim şifrelenir.

VPN Tünelleri oluşturulduktan sonra artık iki ofisiniz arasındaki tüm sınırlar kalkmıştır ve istenilen tüm veri / bilgi ofisler arasında hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşılabilir. Örnek olarak İstanbul ofisinizdeki bir kullanıcı Londra Ofisinizde bulunan bir tarayıcıyı yada yazıcıyı sanki yan masasında duruyormuş gibi kullanabilir veya Londra’da bulunan bir kullanıcının paylaşımlarına direkt ulaşabilir.

“Uzak Ofis” çözümlerimize kolayca entegre edilen “IP Santral Çözümlerimiz” ile ofisleriniz arasındaki telefon giderlerinizi tamamen ortadan kaldırabilir ve internet üzerinden güvenli bir şekilde ücretsiz görüşebilirsiniz. Ofisleriniz arasında sanki aynı binada çalışan birine telefon aktarıyor gibi çağrılarınızı aktarabilirsiniz.