diva-pos Esnek Yapısı ile Bulut veya On-Premise Seçenekleriyle Kullanım

Esnek Yapısı ile Bulut veya On-Premise Seçenekleriyle Kullanım

Diva POS’un global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Bilgiler size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Bu sayede hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de asıl faaliyet konularınıza odaklanarak operasyonel verimliliğinizi artırabilir ve her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Diva POS, bulut çözümü olarak sunulduğu gibi aynı zamanda sistem işletimini kendisi gerçekleştirmek isteyen firmalar için On-Premise olarak da sunulmaktadır. On-Premise modelde Diva POS, kendi sunucularınızda barındırılır, kendi kaynaklarınız ile işletilir ve bakımı sağlanır. Diva POS bulut modelde olduğu gibi On-Premise modelde de merkezi yapıdadır ve tarayıcı üzerinde çalışır..

Kapsamlı Bilgi Akışı ile Artan Müşteri Memnuniyeti

Diva POS, ortak müşteri veritabanı sistemi ile tüm noktalarınızdan müşterilerinize eksiksiz hizmet verilebilmesini ve detaylı analizler yapılabilmesini sağlar. Satış noktalarınızdan alışveriş yapmış olan müşterilerinizin bilgilerini, aldıkları ürünleri, tüketici hizmetleri departmanınıza açmış oldukları çağrı ve taleplerini tek platformdan izleyebilirsiniz. Müşteri bilgileri ve alışveriş alışkanlıklarına göre müşterilerinizi gruplayabilir, gelecek dönemler için kampanyalar planlayabilir, sadakat çalışmaları yapabilirsiniz.

diva-pos Kapsamlı Bilgi Akışı ile Artan Müşteri Memnuniyeti
diva-pos Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

Diva POS ile mağazalarınızdaki işlemleri gözlemleyebilir, raporlar alabilir ve yaptığınız değerlendirmelerin sonuçlarına göre ürün fiyatlarındaki değişiklikleri ve dönemsel kampanyaları tüm mağazalarınızda aynı anda uygulamaya alabilirsiniz. Yeni mağaza tanımlamalarını veya mevcut mağazalarınızdaki tanımlamaların değişikliklerini yönetebilir, mağazaları etiketler kullanarak gruplayabilir, mağaza bazında ödeme seçeneklerini belirleyebilir ve depolar arası transfer yapabilecek mağazaları seçebilirsiniz.

ERP Ürünleriyle Kolay Entegrasyon

Diva POS, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkânı sağlar. Logo ve Netsis ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva POS ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

diva-pos ERP Ürünleriyle Kolay Entegrasyon
diva-pos Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

Diva POS ile güncel stok bilgilerinize her an ulaşabilir, mağazalarınız arasında yetkilendirme yaparak diğer mağazalarınızdaki stokların gözlemlenmesini sağlayabilir ve müşterilerinize doğru yönlendirmeler yapabilirsiniz. Stok transfer özelliği ile mağazalarınız arasında stok transferi yapabilir ve takibini yürütebilirsiniz. Aynı zamanda minimum stok seviyenizi kontrol edebilir, bu kontrol sistemi sayesinde etkin stok yönetimini sağlayabilirsiniz. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan yapısı sayesinde elinizdeki verilerle satın alma süreçlerinizi planlayabilir ve maliyet takibi yapabilirsiniz.

Kuruluma İhtiyaç Duyulmayan Hızlı Kullanım

Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva POS’u çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir.

diva-pos Kuruluma İhtiyaç Duyulmayan Hızlı Kullanım
diva-pos Güncel ödeme sistemleri ile tam uyumlu çalışma

Güncel ödeme sistemleri ile tam uyumlu çalışma

Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Diva POS, bu sistemler ile entegrasyon sağlamakta ve tam uyumlu çalışmaktadır.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu

Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle entegrasyonu sayesinde elektronik faturalarınızı Diva POS’ta düzenleyebilir, anlık olarak entegratöre gönderebilir, nihai tüketiciye e-Arşiv faturası veya “Takip No” bilgisi içeren irsaliye ile “Bilgi Fişi” düzenleyebilir ve aylık raporlarınızı entegratör tarafından GİB’e iletebilirsiniz.

diva-pos e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu