LOGO BAKIM ANLAŞMASI

BAKIM ANLAŞMASI

Logo Bakım Anlaşması firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza öncelikli ve hızlı çözümler sunulmasını sağlayan çalışma sistemidir.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından bakım anlaşmalı olarak müşterilerimize destek hizmeti vermekteyiz.

Bakım anlaşması olmayan, yeni müşterilerimize ise yapılacak hizmetin türüne göre ücreti karşılığında destek hizmeti vermekteyiz.

Logo yazılımı sizden satın almadım, bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Logo aylık bakım anlaşması olmayan tüm firmalar ile bakım anlaşması yapabiliriz.

Bakım anlaşması ücretleri neye göre değişiyor ?

Firmanızın durum değerlemesi sistem personelleri tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunularak çalışma planınıza ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Yıllık ya da 6 aylık bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Logo bakım anlaşması müşterinin tercihine göre 6 aylık yada yıllık olarak yapılabilir. Dilerseniz 0216 541 9240 nolu hattımızı arayın, dilerseniz teklif formunu doldurun biz sizi arayalım.

Bakım anlaşması periyotları nelerdir ?

Yıllık ve aylık periyotlarla düzenlenebilir.

LEM bakım anlaşması mıdır ?

Logo aylık bakım anlaşması Logo LEM ile karıştırılmamalıdır. Firmamızla Logo aylık bakım anlaşması olan işletmelerin Logo LEM üyeliği varsa Logo versiyon güncelleme işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bakım anlaşması yaparsak avantajlarım nedir ?

Logo aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Logo aylık bakım anlaşması kapsamında logo programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır. Logo bakım anlaşması logo uzaktan destek ve logo telefon destek hizmetlerini de içine alan bir hizmetimizdir. Bizimle Logo bakım anlaşması imzalayan firmaların programlarında karşılaştıkları problemler, ücretsiz olarak giderilmektedir.