LOGO DESTEK HİZMETLERİ

Destek Hizmeti

Destek hizmetiLogo ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun yıllardır kullanan fakat destek ihtiyacı olan şirketlere verilmektedir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre kullanılan tüm modüllerde destek verildiği gibi, destek kapsamı sadece belirli modüllerle de sınırlandırılabilir.

Destek hizmeti kapsamında şirketlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme yapılması istendiğinde, ihtiyaçlar analiz edilerek talep sahibine süre ve maliyet anlamında bilgi verilir, karşılıklı mutabakata varıldığı takdirde ilgili çalışma gerçekleştirilir.

Destek hizmeti, şirketin ihtiyaçlarına göre sunulabilir.

Ticket Sistemi

Ticket Sistemi, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini kolaylaştıran Sistem Bilgisayar’ın yeni hizmetidir. Kullanıcılar, Ticket Sistemi’ne Online Destek portalından veya (0216) 541 9240 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşabilirler. Ticket sistemi ile Online Destek, Çağrı Bazlı Yerinde Destek ve Telefon Destek hizmet taleplerini alınır. Oluşturulan tüm taleplerin takibi, Sistem Bilgisayar Online Destek portal hesabınızdan yapılır. İsteğe bağlı olarak da talep durumu kullanıcının mail adresinize otomatik olarak gönderilir.

Aynı zamanda Sistem Bilgisayar Online Destek Merkezi portalında, Logo ürünleri ile ilgili dökümanlar ve en güncel sektör haberleri yer alır.

Telefon Destek Hizmeti

Logo kullanıcısının karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlıkinternet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.

Periyodik Ziyaret Destek Hizmeti

Sistem Bilgisayar, destek hizmeti kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek Hizmeti

Yerinde destek hizmetine ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile Sistem Bilgisayar Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 4 saat içinde soruna müdahale edilir.

Online Destek

Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.