IT Güvenlik Çözümleri
IT Güvenliği konusunda danışmanlık, eğitim, kurulum, entegrasyon, bakım destek ve versiyon güncellemesi hizmetlerinin sağlanması gibi geniş bir yelpazede müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktayız.
Read More
Sunucu ve Network Çözümleri
Kritik iş uygulamaları için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, iş sürekliliği ve veri güvenliği için çok önemlidir. Firmamız, uzman kadrosu ile maksimum kapasite ve performans sağlayan katma değerli hizmetler sunmaktadır.
Read More
IT Destek ve Bakım Hizmetleri
Müşterilerimizin IT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmek amacıyla sunulan katma değerli bir hizmetimizdir.
Read More
Logo Proje Hizmetleri
Müşterilerimizin LOGO ürünlerinden en yüksek verimi alabilmeleri için, her türlü faaliyeti kapsayan bir hizmetler bütününü Proje Uygulama Danışmanlığı çerçevesinde müşterilerine sunar
Read More
Logo Danışmanlık Hizmeti
Tüm sektörlerde çok geniş bir uygulama deneyimine sahip olan Sistem Bilgisayar; Yazılım, Uygulama, İş ve Süreç danışmanlığı hizmetleriyle işinizi çok kolaylaştıracaktır.
Read More
Logo Eğitim ve Destek Hizmetleri
Logo kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri ile Logo ürün grubundaki yazılımlardan maximum verim almanızı sağlıyoruz.
Read More