15 Ağustos 2018

Bankacılık İşlemleri İçin Vakit Kaybetmeyin

Teknoloji büyük bir hızla gelişiyor, sistemler artık tek noktadan yönetilebilir hale geliyor. Peki, siz buna neden ayak uydurmayasınız?

Süreklilik arz eden işlerimizden biri haline gelen bankacılık işlemleri aslında günlük hayatımızın önemli bir parçası ve iş yükümüzde bir hayli büyük bir orana sahip. Tedarikçilerimize yapacağımız ödemeler, havale, eft veya çek-senet işlemlerimiz ve elbette elektronik hesap özeti takibi… Bunların hepsi için kimi zaman şubeye gitmek zorunda kalıyoruz kimi zaman da internet bankacılığı ile tüm işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ancak bunların hepsi işletmenize zaman ve personel maliyeti olarak yansıyor.

Yaptığı işin hacmine ve banka tercihlerine bağlı olmakla birlikte birçok işletme birden fazla banka ile çalışıyor. Farklı tedarikçi veya müşterilerinin fatura veya ödeme işlemlerini ayrı ayrı bankalar ile yapmak durumunda kaldığını da düşünürsek; bir işletme sahibinin veya işletmenin muhasebe çalışanlarının yapacakları işlemler için her seferinde farklı bankaların internet şubelerine girip işlemlerini gerçekleştirmesi ve bunları sürekli olarak kontrol etmesi gerekir. Bu karmaşık işlemler arasında mükerrer girişler veya yanlış işlemler yapılması da son derece olası. Elbette bir de bu işlemlerin ardından bunların muhasebeleştirilmesi süreci başlayacak.

Bütün bunlar için vakit kaybetmeden operasyonlarınızı kolaylaştırarak verimliliğinizi artırmak varken neden uzun ve maliyetli yolu seçeceksiniz? Elbette seçmeyeceksiniz…

Dijital dünyanın avantajlarından faydalanmak için eLogo Connect Banka modülünü almanız ve çalıştığınız banka şubesi aracılığı ile başvurunuzu yapmanız yeterli. Artık ERP’niz üzerinden bütün bankacılık işlemlerinizi internet şubesine dahi girmeden gerçekleştirebileceğiniz gibi çalıştığınız bankanın sisteminden de elektronik hesap özeti ile beraber POS ekstresi kayıtlarını ERP’nize aktarabileceksiniz.

eLogo Connect Banka’nın ülkemizin en büyük bankaları ile direkt entegre altyapısı sayesinde operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırmanız mümkün. Üstelik Connect Bankacılık ürününü lisansına sahipseniz kullanırken herhangi bir ücrette ödemeyeceksiniz.

Kaynak : elogo